Бал Принцес 2020

Кожна дитина хоче відчувати свято, зустрітися з казковими героями, отримати подарунки. Але не кожна сім’я може зробити свято для своїх дітей. На жаль, не у всіх є фінансова можливість, у когось немає батьків, а хтось не відвідує свята, так як програми не передбачені для людей з інвалідністю.

Історія проекту

Благодійний проект «Бал Принцес» був вперше проведений в 2011 році. Організовано активістами в соціальній сфері. На початку захід був для 9 дівчаток із сімей зі складними життєвими обставинами і з кожним роком число учасниць росло.

У 2019 свято відвідало 180 учасниць і більше 150 батьків, опікунів, які супроводжують

Цільова аудиторія:  Проект орієнтований на сім'ї з дітьми з інвалідністю, аутизмом, ДЦП, синдромом Дауна та ін., а також, для дітей з інтернатів та дітей з сімей зі складними життєвими обставинами. 

 

Дата: січень 2020

Тривалість програми: 2-2,5 години

Учасники:

• 150-180 дівчинки від 7-11 років

• Супроводжуючі батьки 140-160 чоловік

• команда / помічники / волонтери - 25-30 людей

 

День, коли кожна дівчинка відчує себе справжньою принцесою. Ми вирушимо в казкове королівство, де принцеси на кожному етапі будуть вчитися чомусь новому, набуваючи вміння справжніх принцес.

Підтримай проект

Зібрано: $1,000 / Потрібно: $15,000 7%

Світлини

Ми сподіваємося зробити цих дівчаток щасливішими.

ХОЧЕТЕ ПРИЄДНАТИСЬ ДО НАС?

 

Ставай волонтером

Нашій команді дуже потрібні волонтери. Ті, хто бажає і має бажання допомогти тим, хто потребує. Якщо ви молоді, активні та готові змінити світ на краще, ми будемо раді бачити вас