Козацькі Громовиці

Метою проекту є показати дітям, що є альтернатива нинішній ситуації в якій вони живуть

Проект "КОЗАЦЬКІ ГРОМОВИЦІ"

Україна має славну і велику історію. Розуміння того, ким були твої предки, може зіграти позитивну роль у формування людини. Особливо, якщо ми говоримо про підлітковий період.
На жаль, Україна зараз проходить важкий період своєї історії. Рівень життя падає і багато сімей перебувають за межею бідності. У Києві таких сімей більше 5000. У них багато підлітків, в яких зараз закладаються цінності, які визначають їх долю.


Мета проекту

1. Підтримка дітей
   Проектом "Козацькі Громовіці" ми хочемо показати дітям те, за допомогою чого вони можуть будувати своє життя: мужність, відповідальність, сміливість, відвага, повагу до ближнього. Ми хочемо показати, що вони нащадки сильних воїнів. І що є альтернатива нинішній ситуації в якій вони живуть - і вихід в їх руках, рішеннях і вибір, які їм належить робити.
2. Об'єднання суспільства
   Важку ситуацію з сім'ями і дітьми в Україні ніхто окремо вирішити не зможе. Ми хочемо показати, що тільки об'єднавши зусилля Держава - Громадський сектор - Прості громадяни - ЗМІ - Церква - тільки разом ми зможемо надати необхідну підтримку і допомогти хлопцям і дівчатам робити правильні кроки в самостійному житті.

Цільова аудиторія:  Проект орієнтований на дітей та сім'ї опинилися в складних життєвих обставинах, дітей з інвалідністю, аутизмом, ДЦП, синдромом Дауна та ін., А також, для дітей з інтернатів та дитячих будинків міста Київ та Київській області.

 

Дата: 2020

Тривалість програми: 4-5 години

Учасники:

• 300-400 хлопці від 12-15 років

• Супроводжуючі батьки 400-600 чоловік

• команда / помічники / волонтери - 50-80 людей

 

День, коли кожна дівчинка відчує себе справжньою принцесою. Ми вирушимо в казкове королівство, де принцеси на кожному етапі будуть вчитися чомусь новому, набуваючи вміння справжніх принцес.

Підтримай проект

Raised: $0,000 / Goal: $15,000 5%

Світлини

Ми сподіваємося зробити цих підлітків щасливішими.

ХОЧЕТЕ ПРИЄДНАТИСЬ ДО НАС?

 

Ставай волонтером

Нашій команді дуже потрібні волонтери. Ті, хто бажає і має бажання допомогти тим, хто потребує. Якщо ви молоді, активні та готові змінити світ на краще, ми будемо раді бачити вас