Літні табори

Основною метою є розкривати і розвивати духовну, фізичну, інтелектуальну та особистісну сфери підлітка

Проект «ЛІТНІ ТАБОРИ»

Кількість учасників: до 100 підлітків

Кількість обслуговуючого персоналу (організаційна команда, спікери, тренери): 20-30 чоловік.

Цільова аудиторія: молоді люди у віці від 16 до 25 років, Києва та Київська область (в основному - 80%) та інших областей України (20%).

Мета: Основна мета всіх активностей і заходів, які ми проводимо - розкривати і розвивати духовну, фізичну, інтелектуальну та особистісну сфери підлітка. Також табір проводиться для соціалізації дітей з сімей, що опинились у кризі.

 

Зібрано: $3,000/ Мета: $40,000

В програмі:

  • цікаві квести
  • багато конкурсів
  • різноманітні Індивідуальні та командні ігри
  • розвиваючі майстер-класи
  • цікаві спікери та спеціальні гості

 

Вік хлопців і дівчат від 16 до 25 років

Зібрано: $3,000 / Мета: $40,000 8%

Світлини

 

Ми сподіваємося зробити цей світ щасливішим.

Відгуки

 

МИ СЛУХАЄМО. МИ РАДИМО

Я ніколи раніше не була в таких таборах, якщо чесно, поїхала заради інтересу, чи зможу я прожити тиждень в наметі. Особливо від табору нічого не очікувала, так як поняття не мала, що там буде! Мене дуже вразило те, наскільки все було підготовлено, яка програма була зроблена, познайомилася з купою людей. Це незабутній час, а найголовніше - я прийняла водне хрещення. Ця подія стала для мене основним в таборі!

Катя. Київ

учасниця

Табір був дуже крутим, дуже сподобався, багато знайомств, багато розваг та цікавих програм
Найкрутіше, що приїжджали гості до нас і ділились досвідом. Було цікаво і виникали питання, на які були потім давали відповіді. Що може бути краще, коли на природі, ввечері біля вогнища з друзями спілкуватись? Це нереально круті емоції, відразу в голові змінюється все, думки різні йдуть, про проблеми не думаєш і взагалі насолоджуєшся всім, що оточує тебе в цьому таборі.
Чекаю не дочекаюся наступного табору, щоб знову відчути ці емоції

 

Лєра. Київ

Учасниця

Для мене, кожен табір - це особливий час спілкування командою, друзями, час, коли я вчуся чомусь новому, можу послужити іншим. Табори - це спілкування, нові знайомства, враження, багато природи, сонця, лісу і смачної їжі;)

Даша. Київ

Учасниця

ХОЧЕТЕ ПРИЄДНАТИСЬ ДО НАС?

 

Ставай волонтером

Нашій команді дуже потрібні волонтери. Ті, хто бажає і має бажання допомогти тим, хто потребує. Якщо ви молоді, активні та готові змінити світ на краще, ми будемо раді бачити вас.