Адресна Допомога

Дітям та Сім’ям 

Робота Організації спрямована допомогу сім’ям та дітям, які опинились у складних життєвих обставинах

Ідея Проєкту

 

МИ БАЧИМО.  МИ ДОПОМОГАЄМО.

У житті бувають періоди, коли потрібна допомога, коли вже закінчилися всі власні кошти і гроші, позичені у друзів, коли не знаєш, які ще зусилля зробити, щоб знайти кваліфікованого фахівця, вилікуватися, вилікувати, а іноді - вижити.

 

Наша допомога надається у вигляді благодійних пожертв у співпраці з іншими партнерськими організаціями, від простих громадян та спонсорів, а також надання матеріальної, технічної, інформаційної, правової та гуманітарної допомоги за допомогою благодійних заходів та програм.

АКУМУЛЮЄМО
РЕСУРСИ 

ОБ'ЄДНУЄМО 
ЗУСИЛЛЯ

НАДАЄМО 
ДОПОМОГУ

РЕАЛІЗОВАНІ ПРОЕКТИ

  • Підготовка дитини до школи – 40 дітей. В даному проекті ми надали матеріальну підтримку у вигляді рюкзаків, одягу, спортивних костюмів, зошитів, і т.д.
  • Новорічна програма – 30 дітей. У цьому проекті діти писали листи зі своєю мрією, який подарунок вони хочуть отримати на Новий Рік та Різдво Христове. Було організовано свято та майстер-клас на якому діти своїми руками робили вітальну листівку зі святами. А вже після діти отримали бажані подарунки.
  • Підтримка Центру для дітей з ДЦП. Надали підтримку у вигляді миючих засобів, та тим хто потребує ходунки та коляски для пересування.

 

Вікова категорія від 0 років

Зібрано: $0,000 / Мета: $20,000 2%

ХОЧЕТЕ ПРИЄДНАТИСЬ ДО НАС?

 

Ставай волонтером

Нашій команді дуже потрібні волонтери. Ті, хто бажає і має бажання допомогти тим, хто потребує. Якщо ви молоді, активні та готові змінити світ на краще, ми будемо раді бачити вас.